Městská policie Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz/mestska-policie

15. února 2017
Odchycený pes

Dne 13.2.2017 byl hlídkou MP Kaplice v osadě Hubenov odchycen pes a to: kříženec, pohlaví pes, hnědočerné barvy, bez evidenční známky či elektronického čipu. Pes byl umístěn v odchytovém kotci města Kaplice, jelikož se majitel o psa na MP Kaplice nepřihlásil, byl pes dne 14.2.2017 převezen do útulku pro opuštěná zvířata v Českém Krumlově. Majitel či případní zájemci o osvojení psa získají bližší informace od pracovníků útulku v Českém Krumlově na telefonním čísle: 606640507.

MP Kaplice

[ Úvodní stránka Městské policie ]    [ Úvodní stránka Kaplice ]    [ Vytisknout ]