Městská policie Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz/mestska-policie

22. ledna 2018
Odchycený pes

Dne 22.01.2018 byl v osadě Blansko odchycen volně pobíhající pes. Jednalo se o psa rasy Rhodéský Ridgback, hnědé barvy, pohlaví pes, stáří cca 3 roky, s koženkovým obojkem připnutým karabinou a přetrženým řetězem v délce cca 1,5 m. Pes neměl evidenční známku ani elektronický čip. Majitel psa nebyl zjištěn. Z tohoto důvodu byl odchycený pes dne 22.01.2018 převezen do útulku pro opuštěná zvířata v Českém Krumlově. Zde si jej majitel může vyzvednout, případně je zde pes připraven pro zájemce k osvojení.

telefonický kontakt na pracovníky útulku v Českém Krumlově je: 606 640 507

MP Kaplice

[ Úvodní stránka Městské policie ]    [ Úvodní stránka Kaplice ]    [ Vytisknout ]