Městská policie Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz/mestska-policie

4. července 2018
Odchycený pes

Dne 29.06.2018 v 22:00 hod. byl hlídkou MP Kaplice u osady Květoňov odchycen volně pobíhající pes. Jednalo se o křížence, zlaté barvy, pohlaví pes, bez evidenční známky či elektronického čipu. Jelikož se nepodařilo ustanovit a zjistit majitele psa, byl tento pes dne 30.06.2018 převezen do útulku pro opuštěná zvířata v Českém Krumlově, kde je připraven k vyzvednutí pro majitele či k případnému osvojení novému majiteli. Telefonní kontakt na pracovníky útulku v Českém Krumlově: 606 640 507.

MP Kaplice

[ Úvodní stránka Městské policie ]    [ Úvodní stránka Kaplice ]    [ Vytisknout ]