Městská policie Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz/mestska-policie

6. září 2018
Odchycený pes

Dne 5.9.2018 byl hlídkou MP Kaplice v ulici Pohorská v Kaplici odchycen volně pobíhající pes. Jednalo se o psa rasy: Jorkšírský teriér, pohlaví pes, hnědé barvy s černým pálením, pes měl na krku růžový obojek bez evidenční známky. Kontrolou bylo zjištěno, že pes má čip číslo: 900096000054234. Majitel psa nebyl dle čipu dohledán v evidenci MP Kaplice ani v NRZ. Z těchto uvedených důvodů byl pesdne 5.9.2018 převezen do útulku pro opuštěná zvířata v Českém Krumlově, kde si jej majitel může vyzvednout. Telefonní spojení na pracovníky útulku v ČK je: 606 640507.

Odchyceného psa si již vyzvedl majitel.

MP Kaplice

[ Úvodní stránka Městské policie ]    [ Úvodní stránka Kaplice ]    [ Vytisknout ]