Městská policie Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz/mestska-policie

28. listopadu 2018
Beseda pro uživatele pečovatelské služby

Dne 07.11.2018 proběhlo setkání našich uživatelů a obyvatel DPS na Novohradské ulici v Kaplici.

Tentokrát jsme měli pozvané strážníky z Městské policie Kaplice a to: vedoucího strážníka Martina Grigu a jeho kolegu strážníka Luboše Šístka, kterí na MP Kaplice provádí aktivity v oblasti prevence kriminality. Strážníci seznámili účastníky s praktikami ,,šmejdů" a varovali je, jak se jejich vlivu ubránit. Dál jsme společně hovořili o kriminalitě a bezpečnostní situaci v Kaplici. Bylo nám strážníky nabídnuto další setkání zaměřené na obranu seniorů v případě napadení. Celé setkání probíhalo v klidném a přátelském prostředí s malým občerstvením. za měsíc se potkáme společně s čerty a Mikulášem, kam si uživatelé pozvali strážníky na přátelské posezení.

Autor článku: Vilma Štěpánová

[ Úvodní stránka Městské policie ]    [ Úvodní stránka Kaplice ]    [ Vytisknout ]