Městská policie Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz/mestska-policie

12. května 2019
Odchycený pes

Dne 12.05.2019 v brzkých ranních hodinách byl hlídkou MP Kaplice na Náměstí v Kaplici odchycen volně pobíhající pes. Jednalo se o psa rasy labrador, černé barvy, bez evidenční známky či elektronického čipu. Pes byl umístěn do odchytového kotce města Kaplice. Pokud se majitel  nepřihlásí o svého psa na telefonním čísle: 602 742 458 (odchytový telefon MP Kaplice), bude pes převezen do útulku pro opuštěná zvířata v Českém Krumlově.

Pes byl dne 12.05.2019 převezen do útulku pro opušt´ěná zvířata v Českém Krumlově. Majitel psa může kontaktovat pracovníky tohoto zařízení na telefonním čísle: 606 640 507.

Psa si již v útulku vyzvedl jeho majitel.

MP Kaplice

[ Úvodní stránka Městské policie ]    [ Úvodní stránka Kaplice ]    [ Vytisknout ]