Městská policie Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz/mestska-policie

13. května 2019
Odchycený pes

Dne 13.05.2019 byl v nočních hodinách hlídkou MP Kaplice odchycen v ulici Gen. Fanty v Kaplici volně pobíhající pes. Jednalo se o křížence, zlaté barvy, pohlaví pes, bez evidenční známky či elektronického čipu. Pes byl umístěn do odchytového kotce města Kaplice. Pokud se o psa nepřihláší jeho majitel, bude pes dne 14.05.2019 převezen do útulku pro opuštěná zvířata v Českém Krumlově. Telefonní číslo na odchytový telefon MP Kaplice je: 602 742 458.

MP Kaplice

[ Úvodní stránka Městské policie ]    [ Úvodní stránka Kaplice ]    [ Vytisknout ]