Městská policie Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz/mestska-policie

18. května 2019
Nalezený pes

Dne 18.05.2019 v nočních hodinách byl do odchytového kotce města Kaplice umístěn pes a to: kříženec, černé barvy, bez evidenční známky či elektronického čipu. Pes byl nejméně tři hodiny uvázán v ulici Tržní v Kaplici. Místním šetřením se nepodařilo ustanovit majitele psa, z tohoto důvodu byl pes umístěn do výše popisovaného prostoru. Majitel se může o svého psa přihlásit na telefonním čísle MP Kaplice: 602 742 458. Pokud se majitel o psa nepřihlásí, bude pes převezen do útulku pro opouštěná zvířata v Českém Krumlově.

MP Kaplice

[ Úvodní stránka Městské policie ]    [ Úvodní stránka Kaplice ]    [ Vytisknout ]