25. září 2017
Česko v pohybu

Ministerstvo dopravy zahájilo v minulých dnech historicky první celostátní průzkum dopravního chování s názvem Česko v pohybu. Ze všech domácností v ČR bylo náhodně vybráno až 40.000 domácností, které budou osloveny tazately agentury Focus s žádostí o účast v průzkumu. Průzkum po odborné stránce garantuje naše organizace - Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.

První vlna průzkumu probíhá od poloviny září do konce listopadu 2017. Informace k průzkumu včetně kontaktních údajů jsou k dispozici na stránkách projektu - www.ceskovpohybu.cz, případně na facebooku @ceskovpohybu.

Tazatelé mají povinnost se prokázat průkazem agentury Focus.

Data z průzkumu Ministerstvo dopravy použije pro plánování rozvoje infrastruktury a další strategické kroky na celostátní úrovni.

Soubor ke stažení (PDF)Česko v pohybu

Soubor ke stažení (PDF)Česko v pohybu_letak