25. září 2017
Bezplatné energetické poradenství

Navštivte dne 25. října 2017 od 18 hod.

v sále zastupitelstva, městského úřadu Kaplice

„Den energetického poradenství“.

Od odborníků na stavebnictví, vytápění a úspory energií se můžete dozvědět mnohé o stavbě, rekonstrukci, zateplení domů, tepelných ztrátách budov, způsobech vytápění, tepelných čerpadlech, fotovoltaice, solárních kolektorech, vyúčtování energií, povinných energetických průkazech domů, bytů a podnikatelských objektů i o možnosti využití obnovitelných zdrojů energie dle lokálních podmínek. Odborní poradci Energy Centre České Budějovice (ECČB) vám také poskytnou přehled o aktualitách v dotačních programech „Nová zelená úsporám“ a „Kotlíková dotace“ a bude prostor i pro individuální dotazy.

Poradenské středisko Energy Centre České Budějovice nabízí široké veřejnosti, městům a obcím i podnikatelům především poradenskou činnost zaměřenou na úspory energií. Poradenství, které je poskytováno emailem, telefonicky a po předchozím objednání i osobně v prostorách Energy Centre České Budějovice, náměstí Přemysla Otakara II. 87/25, je bezplatné a nezávislé. Bližší informace získá každý zájemce na internetových stránkách www.eccb.cz, na telefonu 387 312 580 nebo na eccb@eccb.cz. Bezplatná linka pro telefonické dotazy a dohodnutí termínu konzultace: 800 38 38 38.