3. října 2018
Oznámení o dočasném přesunu zastávek autobusového nádraží Český Krumlov do lokality Špičák

Z důvodu rekonstrukčních prací bude od 8. října 2018 do 8. prosince 2018 autobusové nádraží v Českém Krumlově přesunuto do lokality Špičák.
Firma STRABAG a.s., která rekonstrukci provádí, připravila souběžně kroky, které cestujícím zajistí vyšší komfort a bezpečnost než při dosavadním provizoriu v prostoru stavby autobusového nádraží.
V oblasti stávajících zastávek Český Krumlov – Špičák vzniknou další čtyři sdružené zastávky, bude zde k dispozici informační kancelář dopravců a přes Chvalšinskou ulici na silnici I/39 povede dočasný přechod pro chodce. Vše doplní informační systém pro cestující. V místě nových zastávek bude také fungovat prodloužený provoz WC s průběžnou celodenní údržbou.

Soubor ke stažení (PDF)Oznámení o dočasném přesunu zastávek autobusového nádraží Český Krumlov _obce

Soubor ke stažení (PDF)TZ 18-10-02 Přesun autobusového nádraží_ČK

Soubor ke stažení (PDF)Mapa č. 1 - Organizace Špičák