19. listopadu 2018
Zprovoznění nového vstupu na hřbitov v Kaplici

Vážení spoluobčané,

rádi bychom Vám oznámili, že je zprovozněn nový vstup na hřbitov v Kaplici z lokality Nové domovy. Je zde osazena nová kovaná branka umístěna ve spodní části hřbitova pod parkovištěm podél hřbitovní zdi v Nových domovech před č.p. 442. Do konce prosince letošního roku by měl být od tohoto vstupu vybudovaný chodník navazující na parkoviště před hřbitovní zdí.

Nová je také kovaná hlavní vstupní brána na hřbitov, která odpovídá charakteru hřbitova. Ve stejném designu bude osazena také branka z boční strany smuteční síně a bude tak zprovozněn další vstup na hřbitov navazující na nově zřízené schodiště vedoucí na parkoviště pod hřbitovem.

Do konce letošního roku by měly být dokončeny stavební práce probíhající v prostoru hřbitova. Další fáze stavebních úprav hřbitova bude probíhat v příštím roce.

Marika Laisková, Městský úřad Kaplice, odbor správy majetku a ekonomiky