5. prosince 2018
Oznámení o obnovení provozu autobusového nádraží Český Krumlov

S uvedením nových jízdních řádů bude od 9. prosince 2018 autobusové nádraží plně v provozu na původní adrese Nemocniční 586, Horní Brána, Český Krumlov.

S obnovením provozu bude cestujícím a dopravcům k dispozici dokončená etapa dopravního terminálu zahrnující hlavní krytý perón s devíti autobusovými zastávkami. V provozu budou pěší komunikace směrem do centra města i směrem k nemocnici. Cestujícím bude k dispozici funkční informační systém včetně infopanelů na jednotlivých zastávkách.

Souběžně probíhají i opravy nádražní budovy. Do konce roku bude opravená nádražní hala s novou čekárnou, informační službou a rekonstruovanými toaletami. Pro cestující budou také k dispozici nápojové i jídelní automaty.

Aktuální informace o dopravních změnách na autobusovém nádraží jsou k dispozici na webových stránkách www.ckrumlov.cz.

DALŠÍ INFORMACE:

Informační kancelář dopravců: 386 100 146