13. května 2019
Magic Cup Šumava 2019

Již jen několik dní nás dělí od startu 7. ročníku mezinárodního fotbalového turnaje žáků kategorie U14 – Magic Cup Šumava. Tento již tradiční mezinárodní fotbalový turnaj se opět koná na jihu Čech v Dolním Dvořišti, Vyšším Brodě a Loučovicích. Nad 7. ročníkem turnaje opět převzala záštitu hejtmanka Jihočeského kraje, paní Ivana Stráská. Slavnostní zahájení s doprovodným programem proběhne ve čtvrtek 23. května od 18:00 na hřišti FK Dolní Dvořiště, kde se představí i soutěžící týmy z Česka, Slovenska a Kanady. Po následující tři dny budou probíhat zápasy na hřištích v Dolním Dvořišti, Vyšším Brodě a Loučovicích. V neděli 26. 5. celý turnaj slavnostně vyvrcholí opět v Dolním Dvořišti a to zápasem o první místo. O kvalitě a významnosti turnaje hovoří i fakt, že loňští vítězové z týmu Baník Ostrava projevili zájem se účastnit letošního turnaje v přátelském utkání s loňským týmem Dynama České Budějovice. Podstatnou novinkou 7. ročníku Magic Cupu Šumava je i doprovodný koncert The Beatles revival, který se uskuteční v pátek 24. května od 19:00 v kempu Pod Hrází ve Vyšším Brodě.

Soubor ke stažení (PDF)PLAKÁT NA MAGIC

Soubor ke stažení (PDF)KONCERT 24, 5