25.1.2017

Osvědčení o úspoře emisí

Osvědčení o úspoře emisí

1.6.2017

Ordinační hodiny společnosti Praktik MM Kaplice, s. r. o.

Praktický lékař pro dospělé

31.5.2017

Reportáž o prevenci a bezpečnosti mládeže v Jihočeské televizi

rubrika: Média

Reportáž o prevenci a bezpečnosti mládeže připravila Jihočeská televize při příležitosti dne otevřených dveří složek IZS v Kaplici.

15.5.2017

15.3.2017

Pronájem nebytových prostor v Kaplici

3.4.2017

Objízdná trasa do centra města

OBJÍZDNÁ TRASA DO CENTRA KAPLICE 1

22.3.2017

14.3.2017

Uzavření ulice Linecká (01.04.2017 - 31.12.2017)

rubrika: Ostatní

Uzavření komunikace ul. Linecká od severní části náměstí (kavárna pod Věží Kaplice), včetně křižovatky „u hasičů“ v Kaplici.

16.3.2017

"Konec gymnázia v Kaplici"

rubrika: Ostatní

Prohlášení Rady města Kaplice:

V úterý 14. 3. 2017 se na veřejnosti v našem městě objevila řada informací o budoucnosti Gymnázia, střední odborné školy ekonomické a středního odborného učiliště v našem městě, včetně informace o tom, že „gymnázium v Kaplici končí“. K tomuto vydává rada města následující prohlášení.

15.2.2017

31.1.2017

Životní podmínky 2017 - výběrové šetření v domácnostech

rubrika: Ostatní

Český statistický úřad organizuje v roce 2017 v souladu se zákonem č. 89/1995 Sb., o státní statistické službě, ve znění pozdějších předpisů, výběrové šetření o životních podmínkách domácností v České republice- EU-SILC 2017 (Životní podmínky 2017).

26.1.2017

Výběrové řízení - referent(ka) odboru dopravy a silničního hospodářství - evidence vozidel

rubrika: Ostatní

Dne 26. ledna 2017 proběhlo výběrové řízení na obsazení pracovní pozice referent(ka) odboru dopravy a silničního hospodářství - evidence vozidel.

25.1.2017

Oznámení o změně poskytovatele zdravotních služeb

rubrika: Ostatní

Od 01.02.2017 dochází ke změně poskytovatele zdravotních služeb v oboru všeobecného praktického lékařství pro dospělé. MUDr. Klára Kadičová nastupuje za MUDr. Helenu Járovou.

23.1.2017

Aktuální informace o programech „Nová zelená úsporám“ a „Kotlíkové dotaci“

rubrika: Ostatní

Zvažujete zateplení domu nebo přemýšlíte o výměně dosluhujícího kotle?

23.1.2017

Výběrové řízení - referent(ka) odboru vnitřních věcí - podatelna

rubrika: Ostatní

Dne 19.01.2017 proběhlo výběrové řízení na obsazení pracovní pozice referent(ka) odboru vnitřních věcí - podatelna.

17.1.2017

Ptačí chřipka - informace pro veřejnost

rubrika: Ostatní

Vzhledem k aktuální nákazové situaci v ČR, kdy došlo v posledních týdnech k výskytu několika ohnisek ptačí chřipky, vytvořila Státní veterinární správa informační leták o ptačí chřipce pro veřejnosti a především pro drobnochovatele drůbeže. Obsahuje základní informace o ptačí chřipce, klinické příznaky ptačí chřipky a doporučení pro drobnochovatele drůbeže. Leták a veškeré podrobné informace, které jsou pravidelně aktualizovány, jsou k dispozici na webu Státní veterinární správy www.svscr.cz.

Informace pro veřejnost: www.svscr.cz/zdravi-zvirat/ptaci-chripka-influenza-drubeze/informace-pro-verejnost

2.1.2017

rubrika: MÚ - Informace

Dne 15. prosince 2016 proběhlo výběrové řízení na obsazení pracovní pozice referent(ka) odboru dopravy a silničního hospodářství - evidence vozidel.

1.12.2016

V Kaplici je bezpečně. Potvrzují to policejní statistiky

rubrika: Média

Občané Kaplice se mohou ve městě cítit bezpečně. Potvrzují to policejní statistiky i osobní vyjádření vedení kaplického oddělení policie. Podle vedoucího obvodního oddělení Svatoslava Jurka bezpečnému prostředí napomáhá bezvadná spolupráce s Městskou policií Kaplice. Pokud dochází k policejním zásahům, není potřeba nadstandardních praktik, jako třeba použití zbraně.

21.11.2016

Ukončení poskytovatele zdravotních služeb - MUDr. Libuše Drtilová

rubrika: MÚ - Informace

Oznamujeme ukončení činnosti poskytovatele zdravotních služeb - MUDr. Libuše Drtilová, obor zubní lékařství, s místem poskytování zdravotních služeb Benešov nad Černou 125, 382 82 Benešov nad Černou.

Zdravotnická dokumentace je uložena na odboru sociálních služeb a zdravotnictví Krajského úřadu Jihočeského kraje.

Zdravotnická dokumentace bude předána nově zvolenému lékaři v oboru zubní lékařství na základě jeho písemné žádosti nebo na základě písemné žádosti pacienta.