Soubory cookie používáme ke správnému fungování a zabezpečení našich webových stránek a také k analýze či marketingu. Svá nastavení cookies můžete později kdykoliv změnit. Více informací naleznete v Prohlášení o cookies.
Zakončení sezony na ledové ploše se uskuteční již tuto neděli 22. února. Od 15 do 17 hodin budou mít všechny děti bruslení zdarma a navíc se mohou těšit na drobné překvapení.
Děkujeme vám za vaši letošní přízeň a těšíme se, že si společně užijeme poslední letošní odpoledne na bruslích. ⛸️
Kaplická ledová plocha hostila v úterý odpoledne veselou masopustní diskotéku na ledě, kterou připravilo Kulturní a informační centrum Kaplice ve spolupráci s Domem dětí a mládeže. Od 15 do 17 hodin se led zaplnil malými bruslaři, na které čekala hudba, zábavné úkoly i oblíbené dětské melodie. Celé odpoledne se neslo v radostné atmosféře a nabídlo dětem aktivní a hravé zahájení jarních prázdnin.Masopustní program je zároveň jedním z mnoha příkladů, jak široké využití kaplická ledová plocha během své první sezóny našla. Ta se nyní pomalu chýlí ke svému závěru a již nyní je zřejmé, že si ledovka získala velkou oblibu nejen u dětí, ale i u dospělých. Stala se přirozeným místem setkávání, sportu i společně stráveného času. "Mám velkou radost, že se tuto investici podařilo uskutečnit. První sezóna ukázala, jak důležité je vytvářet ve městě prostor pro aktivní trávení volného času i společné zážitky napříč generacemi,“ doplnil starosta města. Město Kaplice děkuje všem partnerům a organizátorům, kteří se podílejí na provozu ledové plochy a přípravě doprovodných programů pro veřejnost.