Městská policie Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz/mestska-policie

19. září 2019
Odchycený pes

Dne 19.09.2019 byl v odpoledních hodinách v ulici Linecká v Kaplici odchycen tento volně pobíhající pes: kříženec, hnědé barvy, pohlaví fena. Provedeným místním šetřením se nepodařilo ustanovit majitele psa. Z tohoto důvodu byl pes umístěn do odchytového kotce města Kaplice a pokud se majitel nepřihlásí, bude pes dne 20.09.2019 převezen do útulku pro opuštěná zvířata v Českém Krumlově. Majitel se o svého psa může přihlásit na telefonních číslech MP Kaplice: 605 111 039 a 602 742 458.

Pes byl předán majiteli.

MP Kaplice

[ Úvodní stránka Městské policie ]    [ Úvodní stránka Kaplice ]    [ Vytisknout ]