Občasník - Povzbuzení


 10. únor 2021

Přinášíme Vám poslední číslo elektronického magazínu Povzbuzení, který od jara povzbuzoval nejen seniory, ale i jejich ošetřující, rodiny a přátele v této nelehké době. 

 

Zaznamenali jsme mnoho krásných, kladných ohlasů na tuto aktivitu projektu Politiky stárnutí na krajích. A právě o zhodnocení, co a komu Povzbuzení dalo, je toto poslední - extra číslo časopisu. Krom toho nechybí tentokrát trochu netradiční recept a vzhledem k tomu, že začíná Národní týden manželství, podíváme se také na to... 

 

Kdo by se rád vrátil s Povzbuzením v čase a chtěl si dohledat zajímavosti z něj,  všechna jeho vydání si můžete stáhnout zdarma na našich nových webových stránkách https://seniorivkrajich.mpsv.cz v Souborech ke stažení, přímý link zde https://seniorivkrajich.mpsv.cz/soubory-ke-stazeni/. Kromě časopisu tam najdete i projektový zpravodaj Senioři v krajích, letáky a tiskoviny a hlavně také čerstvé informace, články a pozvánky. 

 

Děkujeme vám za přízeň, za šíření této pomoci i podpůrné ohlasy. Věřte, že to není zcela konec, ale o tom již brzy... :)