Ohlédnutí za létem aneb „Kaplický beach na koupáku“ proběhl za ideálních podmínek.


 7. říjen 2021  |   Libor Lukš

Ohlédnutí za létem aneb „Kaplický beach na koupáku“ proběhl za ideálních podmínek.

K pohodovému průběhu 4. ročníku turnaje v beachvolejbale v areálu kaplického koupaliště významně přispělo ideální slunečné počasí a podmínky vytvořené provozovateli areálu koupaliště v čele s panem Liborem Mockem.

Do turnaje se nakonec přihlásilo celkem 9 smíšených týmů. S vědomím, že každý účastník bude odcházet s medailí na krku, si pohodový plážový volejbálek s volnějšími pravidly v kategorii „Nadšení amatéři“ zahrály 3 týmy. Vítězem se stal tým mladých příznivců tohoto krásného sportu s názvem Labužníci.  

V kategorii „Skoro profíci“ už byla konkurence o něco větší. Do bojů se zapojilo 6 týmů, a na kaplické beachvolejbalové kurty zavítaly i týmy z Českého Krumlova a z Trhových Svinů. No, a právě tým z Českého Krumlova nakonec celý turnaj opanoval. Ve finále, s krásnou diváckou kulisou, rodinný tým Theierových zdolal tradiční účastníky tohoto turnaje, tým Růžových králíčků (Petr Blahna, Pavel Štika, Ivana Sládková) po litém boji 2:1 na sety. Třetí místo v této kategorii pro sebe vybojoval opět rodinný, tentokrát kaplický tým Ballákových, který hrál pod s názvem Balíci.

Nezbývá než poděkovat všem aktérům turnaje za jejich účast, pogratulovat jim ke krásným výkonům a pro příští ročník si přát, aby se našlo ještě více nadšenců pro tento krásný letní sport.