Městská policie Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz/mestska-policie

19. února 2019
Odchycený pes

Dne 19.02.2019 v odpoledních hodinách byl hlídkou MP Kaplice na mezinárodní pozemní komunikaci E55 v lokalitě ,,u lomu" odchycen volně pobíhající pes. Jednalo se o: křížence, pohlaví fena, hnědé barvy s černým pálením, stáří 3-5 let, bez evidenční známky či elektronického čipu. Jelikož se nepodařilo ustanovit majitele, byl pes dne 19.02.2019 převezen do útulku pro opuštěná zvířata v Českém Krumlově, kde si jej může majitel vyzvednout. Telefonní spojení na pracovníky útulku je: 606 640 507.

MP Kaplice

[ Úvodní stránka Městské policie ]    [ Úvodní stránka Kaplice ]    [ Vytisknout ]