Město Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz

Zprávy a články - Média
15. září 2017
Rekonstrukce ulic v centru Kaplice dokončena podle plánu

Novohradská a Linecká ulice od Farského náměstí po křižovatku "u hasičů" jsou po rekonstrukci otevřeny. Rekonstrukce probíhala od letošního jara a zúčastněné firmy i vedení města se snažilo dokončit práce do začátku nového školního roku, což se podařilo.

Rekonstruované ulice společně otevřeli starosta Kaplice Pavel Talíř, místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Bartošek a zástupce firmy Swietelsky-stavební, která rekonstrukci prováděla. Slavnostní přestřižení pásky zároven zahájilo spanilou jízdu traktorů, které se tradičně představují v rámci Kaplických slavností.


"Hrozně rád jezdím na taková místa, kde můžu předat dílo oobjednateli, který si za svoje peníze přebírá dílo, se kterým je spokojený. Provedli jsme 564 metrů přípojek, 480 metrů vodovodních přípojek, 650 metrů teplovodů, veřejné osvětlení a 5,5 tisíce metrů ploch chodníků a živičných povrchů. Za to bych všem pracovníkům chtěl moc poděkovat. Občanům Kaplice přeji, aby si toto dílo užívali a byli s ním spokojeni, byt si uvědomujeme, že byli půl roku omezeni výstavbou," řekl zástupce dodavatele.


"Děkuji zhotovitelům, jak panu Šedivému, který v tom hrál hlavní roli, firmě Swietelsky a odboru majetku města Kaplice, který se staral o celou tuto akci. Chci popřít občanům města Kaplice, aby se jim tato ulice dobře užívala, aby se jim po ní dobře jezdilo a byla přínosem pro naše město," řekl starosta Kaplice Pavel Talíř.


"Jsou to jednoznačně smysluplně utracené peníze, protože je třeba, aby se ve městech dobře jezdilo, aby byla spravována infrastruktura a aby lidé měli kvalitní vodovody, chodníky. Každé město, které se stará o to, aby vzkvétalo, si zaslouží pochvalu. Jsem moc rád, že pan starosta Talíř se takto stará o město Kaplice, obnovuje jeho infrastrukturu a tím pádem pomáhá, aby se ve městě dobře žilo," uvedl po přestřižení slavnostní pásky Jan Bartošek.


prestizeni pasky pt a jb traktory traktory namesti

Zobrazit všechny články rubriky:
Média
[ Úvodní stránka ]     [ Vytisknout ]
 
ePUSA - Elektronický portál územních samospráv  
Copyright © 2011 - 2020  ·  Město Kaplice  ·  Všechna práva vyhrazena
Robert Sedlák  -  Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz