29. dubna 2020
Koronavirus - aktuální vyjádření ČEVAK

Společnost ČEVAK a.s. jako provozovatel vodovodů a kanalizací bedlivě sleduje a vyhodnocuje informace o šíření a způsobech přenosu koronavirové infekce způsobující nemoc COVID-19. Na základě informací Světové zdravotnické organizace, Státního zdravotního ústavu, hygienických stanic a dalších institucí vás chceme ujistit, že pitná voda dodávaná námi provozovaným vodovodem je v pořádku a lze ji používat bez jakýchkoliv omezení.

S ohledem na potenciální možnost výskytu koronaviru ve vodě odpadní je nezbytně nutné striktně dodržovat doporučená hygienická opatření a minimalizovat možnost lidského kontaktu s odpadní vodou.

V návaznosti na zlepšování imunologické situace ruší naše společnost provozní omezení a zajišťuje své činnosti v plném rozsahu. V pracovním režimu našich zaměstnanců však zůstávají v platnosti opatření chránící jejich zdraví.

Omezen zůstává nadále vstup do objektů společnosti. Osobní kontakt s našimi zaměstnanci je možný pouze po předchozí dohodě. Podrobnosti a kontaktní údaje jsou uvedeny na webových stránkách www.cevak.cz.

Dne 28.4.2020

Vedení společnosti ČEVAK a.s.