11. května 2020
Otevření nástavbového oboru - BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY

Kaplická střední škola otevírá od 1.9.2020 nástavbový obor vzdělání Bezpečnostní služby, který je vhodný jak pro dívky, tak i chlapce, kteří ukončili učební obor s výučním listem nebo maturitní obor, mají zájem o bezpečnostně právní vzdělání a zároveň je baví sport.

Věříme, že se tento obor stane atraktivní jak pro „Kapličáky“, tak pro uchazeče z celého Jihočeského kraje. Otevření tohoto oboru je tedy další krok k uskutečnění vize školy – profilovat se jako škola poskytující ekonomicko-technické a bezpečnostně právní vzdělání. Jsme totiž přesvědčeni, že to je směr, kterým se bude ubírat další společenský vývoj.

Touto cestou bychom také chtěli poděkovat všem, kteří nám při jednáních o otevření nového oboru pomáhali, kteří nás podporovali, a těšíme se na další spolupráci, která bude přinášet jen to pozitivní jak pro školu, tak pro naši Kaplici.

PhDr. Zdeňka Lovčí, ředitelka školy