Město Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz

Zprávy a články - Ostatní
29. května 2020
Rozhledna na Hradišťském vrchu má nové panoramatické fotografie

Po roce od otevření rozhledny se podařilo dokončit další lákadlo k výletu, po kterém volali návštěvníci rozhledny od prvního dne jejího otevření. Na vrcholu rozhledny byl v podobě 10 panelů s fotografiemi instalován panoramatický výhled do okolí, opatřený popisem toho nejzajímavějšího, co lze z hradišťské rozhledny vidět.

Díky krásným fotografiím, jejichž autor si trpělivě počkal na ideální podmínky pro výhled do okolí, mohou návštěvníci identifikovat cíle nejen v nejbližším okolí, ale v případě příznivých podmínek je možné pozorovat a rozpoznat i „nedaleké“ alpské vrcholy.  

Autorem fotografií je českokrumlovský fotograf Libor Sváček, panely s fotografiemi jsou dílem vydavatelství MCU z Českého Krumlova a instalaci panelů na ochozu rozhledny zajistila firma Oknotherm z Kaplice. Místopisem opatřil panoramatické fotografie pan Ing. Vladimír Pohorecký.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na realizaci této požadované, a věříme že vítané novinky a návštěvníkům rozhledny přejeme, aby umocnila zážitek z výletu na naši rozhlednu.


Rozhledna_1          Rozhledna_2

 

                                                            Libor Lukš, místostarosta města

Zobrazit všechny články rubriky:
Ostatní
[ Úvodní stránka ]     [ Vytisknout ]
 
ePUSA - Elektronický portál územních samospráv  
Copyright © 2011 - 2020  ·  Město Kaplice  ·  Všechna práva vyhrazena
Robert Sedlák  -  Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz