29. května 2020
Rozhledna na Hradišťském vrchu má nové panoramatické fotografie

Po roce od otevření rozhledny se podařilo dokončit další lákadlo k výletu, po kterém volali návštěvníci rozhledny od prvního dne jejího otevření. Na vrcholu rozhledny byl v podobě 10 panelů s fotografiemi instalován panoramatický výhled do okolí, opatřený popisem toho nejzajímavějšího, co lze z hradišťské rozhledny vidět.

Díky krásným fotografiím, jejichž autor si trpělivě počkal na ideální podmínky pro výhled do okolí, mohou návštěvníci identifikovat cíle nejen v nejbližším okolí, ale v případě příznivých podmínek je možné pozorovat a rozpoznat i „nedaleké“ alpské vrcholy.

Autorem fotografií je českokrumlovský fotograf Libor Sváček, panely s fotografiemi jsou dílem vydavatelství MCU z Českého Krumlova a instalaci panelů na ochozu rozhledny zajistila firma Oknotherm z Kaplice. Místopisem opatřil panoramatické fotografie pan Ing. Vladimír Pohorecký.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na realizaci této požadované, a věříme že vítané novinky a návštěvníkům rozhledny přejeme, aby umocnila zážitek z výletu na naši rozhlednu.

Rozhledna_1          Rozhledna_2

Libor Lukš, místostarosta města