1. července 2020
UPOZORNĚNÍ- stavební práce na komunikaci - křižovatka ul. Pobřežní a Bělidlo v Kaplici, část ul. Českobudějovická

Vážení spoluobčané,

v období cca od 22. 7. 2020 do 30. 9. 2020 proběhne oprava vodovodního řadu a realizace nového chodníku na Farském náměstí. V tomto období dle postupu stavebních prací dojde dvakrát na čtyři dny k uzavírce ul. Pobřežní.

V období cca od 15. 7. 2020 do 30. 9. 2020 proběhne rekonstrukce části ul. Českobudějovická (od Slovanu po křižovatku ul. Českobudějovická a Horská). Stavební práce se budou týkat frézování asfalt. povrchu, úpravy kamenných obrubníků, položení nového asfalt. koberce. V tomto období během stavebních prací bude uzavřena ul.  Českobudějovická od Slovanu č.p. 41 po křižovatku ul. Českobudějovická a Pobřežní k čp. 38 (restaurace Bašta).

Za vzniklé obtíže se Vám předem omlouváme, stavební práce budou provedeny v  nejkratším možném termínu.

Stavební práce

Bc. Miluše Lukšová, referent odboru správy majetku ekonomiky