Město Kaplice - Oficiální internetové stránky
www.mestokaplice.cz

Média

10.6.2015

Okresní olympiáda žáků základních škol žije již třetím rokem v Kaplici, doplňuje jí středoškolský pohár

Okresní olympiádu v atletice připravují již třetím rokem v Kaplici. Také letos se tato akce pro děti z prvních a druhých stupňů základních škol uskutečnila ve dvou dnech, v úterý 2. a ve středu 3. června na kaplickém atletickém stadionu. Atletických soutěží se zúčastnili žáci z 12 škol v rámci prvních stupňů a o den později ze 14 škol z druhých stupňů. Před několika lety to přitom vypadalo na konec dlouholeté tradice konání školní Okresní atletické olympiády a zachování pouze jedné z atletických soutěží základních škol a to Poháru rozhlasu. Díky iniciativě kaplických základních škol a vedení města Kaplice jsou pro děti zachovány akce obě.

 
20.5.2015

Prezentace nového informačního portálu iKaplice pro občany a podnikatele

KIC Kaplice zve občany, místní podnikatele a provozovatele služeb na prezentaci nových webových stránek iKaplice.cz, které jsou informačním portálem kultury a cestovního ruchu Kaplice a Kaplicka. Setkání, které se uskuteční v kině Kaplice, je koncipováno jako workshop, na kterém se přítomní dozví, jak stránky efektivně využívat.
Kdy: 4. června 2015 od 17:00 hodin
Kde: Kinosál Kaplice

 
9.6.2015

Nový informační server iKaplice.cz je v provozu, pomáhá místním podnikatelům a informuje veřejnost

Oficiální informační server města Kaplice - http://www.iKaplice.cz - vstoupil do ostrého provozu. Zájemcům z řad veřejnosti byl představen na setkání, které připravilo Kulturní informační centrum (KIC) společně s vývojáři webu z firmy CRnet a zástupci města Kaplice. Nové "infocentrum online", jak by se dalo vystihnout zaměření portálu, si klade za cíl přinést na jednom místě komplexní informace o kulturním, sportovním a volnočasovém vyžití stejně, jako informovat o nabídce a dostupnosti služeb místních podnikatelů. Důležitou součástí je propracovaný mapový portál s plánovačem výletů, který pomůže turistům na Kaplicku, aby se rychle se zorientovali v této jihočeské lokalitě a naplánovali si například turistickou výpravu pro sebe, svou skupinu či své blízké.

 
14.5.2015

Občané diskutovali s vedením města Kaplice o investičních akcích v dopravě a seznámili se s novým informačním portálem iKaplice.cz

kaplice-logoNový informační a turistický portál města Kaplice – iKaplice.cz a investiční akce v dopravě byla témata setkání s občany, které se uskutečnilo v úterý 12. května v kaplickém kině. Vedení města předložilo, ve spolupráci s projektanty, návrhy na řešení dopravní situace ve městě a díky diskusi získalo základní přehled o připomínkách občanů k chystaným změnám. Jak upozornili starosta Pavel Talíř i místostarosta Libor Lukš, jedná se prozatím o návrhy, které je potřeba podrobněji připomínkovat a upravovat tak, aby výsledné řešení bylo co nejefektivnější. Příští diskusi speciálně na téma nového informačního portálu iKaplice.cz pro občany, místní podnikatele a provozovatele služeb připravuje Kulturní informační centrum (KIC) ve spolupráci s Městem Kaplice na čtvrtek 28. května 2015.
AKTUALIZOVÁNO: Veřejná prezentace serveru iKaplice.cz proběhne ve čtvrtek 4. června od 17:00 v Kině Kaplice!

 
29.4.2015

Komunikace Města Kaplice

Pro novinářské dotazy, prosíme, kontaktujte specialistu PR:

Jan Bohdal, DiS.
+420 608900067
media@mestokaplice.cz

 
[ Úvodní stránka ]     [ Vytisknout ]
 
ePUSA - Elektronický portál územních samospráv  
Copyright © 2011 - 2020  ·  Město Kaplice  ·  Všechna práva vyhrazena
Robert Sedlák  -  Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz