Krizový štáb ORP Kaplice má za sebou další tři zasedání


 9. listopad 2020  |   Libor Lukš


V pátek 16.10. 2020 proběhlo druhé zasedání krizového štábu ORP Kaplice, jehož činnost byla obnovena v souvislosti s opětovným vyhlášením nouzového stavu v naší republice. Krizový štáb se sešel ve stejném složení jako v pondělí 5.10. 2020 a navíc byly na zasedání přizvány zástupkyně Odboru školství a mládeže a Odboru sociálních věcí a péče, protože právě jejich kompetencí se týkaly některé probírané záležitosti. 


Další zasedání krizového štábu proběhla v pátek 23.10. 2020 a ve středu 4.11. 2020 ve stejném složení jako dvě předchozí.

Zobrazit více


Co je nového v Kaplici a okolí


 30. říjen 2020  |   Libor Lukš


I v ne zrovna úplně lehké době, kdy život a každodenní činnost každého z nás více či méně ovlivňuje pandemie koronaviru, bych vás rád informoval o tom, co je za poslední dobu v našem městě a jeho okolí nového.

Zobrazit více


Krizový štáb ORP Kaplice obnovil svou činnost


 6. říjen 2020  |   Libor Lukš


V souvislosti s vývojem koronavirové krize a s vyhlášením nouzového stavu obnovil v pondělí 5.10. 2020 svou činnost Krizový štáb ORP Kaplice. Na svém prvním obnoveném jednání se krizový štáb sešel ve složení starosta a místostarosta města Kaplice, ředitel územního odboru Český Krumlov Policie ČR, velitel požární stanice Kaplice, vedoucí KIC Kaplice a pracovníci krizového řízení města Kaplice. 

Zobrazit více

Rozhledna na Hradišťském vrchu má nové panoramatické fotografie


 29. květen 2020  |   Libor Lukš


Po roce od otevření rozhledny se podařilo dokončit další lákadlo k výletu, po kterém volali návštěvníci rozhledny od prvního dne jejího otevření. Na vrcholu rozhledny byl v podobě 10 panelů s fotografiemi instalován panoramatický výhled do okolí, opatřený popisem toho nejzajímavějšího, co lze z hradišťské rozhledny vidět.

Zobrazit více