Nová stomatologická ordinace v Českém Krumlově


 26. březen 2024  |   Michaela Štěpánková


Vážení občané,

v Českém Krumlově začíná provozovat stomatologické služby nová ordinace paní MDDr. Radky Lindner - www.mydentlindner.cz.

Dle informací paní doktorky má stomatologická ordinace kapacitu pro registraci pacientů i z Kaplicka. Kdo tedy ještě nejste u žádného stomatologa zaregistrováni, můžete se zaregistrovat pomocí formuláře na webových stránkách orddinace.

 

Ing. Pavel Svoboda místostarosta Kaplice
Informace k poskytování lékařské péče pro pacienty zrušené ordinace


 14. březen 2024  |   Ivana Chromá


Vážení občané, 

pokud jste pacienty zrušené ordinace Praktik MM Kaplice s.r.o. a v současné době potřebujete zdravotní péči obvodního lékaře, můžete se obrátit se žádostí o registraci na MUDr. Ivo Faflíka z FAF-MEDIC s.r.o., Senovážné nám. 13, České Budějovice 370 01, www.faf-medic.cz, tel. číslo: 386 354 647.ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE V KAPLICI


 7. březen 2024  |   Michaela Štěpánková


Dne 20.2.2024 odebral Krajský úřad společnosti Praktik MM Kaplice s.r.o. oprávnění poskytovat zdravotní služby (to znamená vystavovat recepty, neschopenky, žádanky k odbornému lékaři, pořizovat výpisy ze zdravotní dokumentace apod.). Společnost byla současně vyzvána k předání zdravotnické dokumentace Krajskému úřadu. Toto rozhodnutí nabylo právní moci ve středu 6.3.2024.

1

Zobrazit více


Řešení parkování na sídlištích Na Vyhlídce a 1.Máje - Míru


 28. únor 2024  |   Michaela Štěpánková


Představujeme Vám možnosti řešení parkování na sídlištích Na Vyhlídce a 1.Máje - Míru, která byla prezentována na zastupitelstvu dne 28.2.2024.

Můžete hlasovat v anketě a lístek odnést na podatelnu městského úřadu v Kaplici do 31.03.2024.

Bližší informace v příloze tohoto článku. 

Obr.4 (1) Obr.3 Obr.9

Zobrazit více


Finanční úřad pro Jihočeský kraj - dopis občanům Kaplice


 21. listopad 2023  |   Michaela Štěpánková


V polovině letošního roku došlo v Kaplici ke zrušení územního pracoviště finančního úřadu. Finanční správa při tomto rušení slíbila, že v lednu a březnu bude v Kaplici poskytovat veřejnosti služby související s podáváním daňových přiznání, na které jste byli zvyklí v minulosti. Tento slib Finanční správa plní a na této adrese budete moci osobně odevzdat daňová přiznání a poradit se ohledně jejich vyplnění: Kostelní 124, 382 41 Kaplice, 1. patro, kancelář č. 27 (bývalá budova finančního úřadu).


Rozpis dnů a časů v příloze.Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám III


 16. leden 2024  |   Michaela Štěpánková


Logo-vložit na web

Město Kaplice se zapojilo do projektu „Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám III“.

Projekt „Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám III“ s registračním číslem CZ.03.04.01/00/22_010/0001326 je projektem financovaným z prostředků Evropské unie prostřednictvím Operačního programu zaměstnanost plus (OPZ+), evropský podíl financování činí 90 % a národní podíl činí 10 %.

V rámci realizace projektu je účelem podpory zajištění potravinové a materiální pomoci, která bude osobám z cílových skupin projektu distribuována prostřednictvím partnerských organizací a jejich zapojených subjektů. Poskytovány budou vybrané potraviny, hygienické prostředky, základní domácí potřeby, textilní výrobky a případně další materiální pomoc. Společně s distribucí pomoci budou podpořeným osobám poskytována doprovodná opatření s cílem přispět k dlouhodobějšímu řešení jejich nepříznivé životní situace.

Realizace projektu: 1. 10. 2023 -  30. 4. 2026

Definice cílové skupiny, které bude distribuována potravinová a materiální pomoc

  • Osoby sociálně vyloučené a osoby sociálním vyloučením ohrožené
  • Osoby žijící v domácnostech s nízkou pracovní intenzitou
  • Osoby ohrožené materiální nebo potravinovou deprivací
  • Osoby ohrožené chudobou
  • Děti ze sociálně slabých rodin
  • Rodiny s dětmi v nepříznivé sociální situaci
  • Osoby bez přístřeší nebo osoby žijící v nejistém nebo nevyhovujícím bydlení

foto


 5. leden 2024  |   Ivana ChromáMobilní pracoviště ZP MV

Mobilní pracoviště ZP MV


 28. prosinec 2023  |   Michaela ŠtěpánkováOtevření stomatologické ordinace

Otevření stomatologické ordinace


 15. prosinec 2023  |   Michaela Štěpánková


Od nového roku bude otevřena dlouhodobě očekávaná nová stomatologická ordinace na poliklinice v Kaplici. Stomatologickou ordinaci bude provozovat MUDr. Aleš Páťal.


Ing. Pavel Svoboda, místostarosta