Odchycený leguán

Odchycený leguán


 30. prosinec 2023


Dne 30.12.2023 byl v ranních hodinách poblíž sídliště Míru v Kaplici odchycen leguán. Odchycené zvíře je umístěno v Záchranné stanici ZOO Hluboká nad Vltavou, kde si jej majitel může vyzvednout.


Telefonní kontakt na pracovníky ZS: 602 112 143
                                                                         Bc. Martin Griga

                                                                             MP Kaplice


                                                


Odchycený pes

Odchycený pes


 10. prosinec 2023


Pes již byl předán majiteli.


Dne 10.12.2023 byl v dopoledních hodinách v ulici SNP v Kaplici odchycen volně pobíhající pes: kříženec Rhodéského ridgbecka, hnědé barvy, pohlaví: pes (kastrovaný). Odchyt provedl strážník MP Kaplice ve spolupráci s pracovníkem odchytové služby Animal Rescue Vladimírem Kösslem. Při odchytu tohoto psa velmi pomohla hlídka OOP ČR Kaplice (prap. Jakub Šiška a pprap. Adam Turek), za což jim patří veliké poděkování. Pes byl umístěn do smluvního zařízení Města Kaplice (Animal Rescue, Na Štětkách 512, 370 08 Staré Hodějovice), kde si jej majitel může vyzvednout. 


Kontakt na Vladimíra Kössla: 777 214 680
                                                                           Bc. Martin Griga

                                                                               MP Kaplice
Odchycená kočka

Odchycená kočka


 16. říjen 2023


Dne 15.10.2023 byla v odpoledních hodinách v ulici Linecká v Kaplici odchycena kočka (viz fotografie). Majitele kočky se nepodařilo ustanovit. Z tohoto důvodu byla kočka převezena do smluvního zařízení (Animal Rescue Staré Hodějovice) k umístění. Majitel či případní zájemci o osvojení mohou kontaktovat provozovatele zařízení na níže uvedeném telefonním čísle:


Vladimír Kössl - 777 214 680                                                                   Bc. Martin Griga

                                                                      MP Kaplice


Odchycená ovce

Odchycená ovce


 14. říjen 2023


Dne 14.10.2023 byla v dopoledních hodinách v ulici Tržní v Kaplici odchycena volně pobíhající ovce. Ovce nebyla nijak označena. Majitele ovce se nepodařilo ustanovit. Z tohoto důvodu byla ovce převezena do smluvního zařízení (Animal Rescue Staré Hodějovice) k umístění. Majitel či případní zájemci o osvojení mohou kontaktovat provozovatele zařízení na níže uvedeném telefonním čísle:


Vladimír Kössl - 777 214 680


Poděkování za pomoc při odchytu patří: hlídce OOP ČR Kaplice a příslušníkům HZS Kaplice                                                                    Bc. Martin Griga

                                                                      za MP Kaplice