Knihovna v Blansku prošla výraznou rekonstrukcí. Je oázou klidu a pohody

24. červen 2021  |   Libor Lukš

Knihovna, ve které se cítíte jako v útulném obývacím pokoji… Kde ji naleznete? V Blansku! Kaplická osada se nově může pochlubit krásnými prostory, ve kterých čtenáři budou rádi trávit svůj čas. Zrekonstruovaná pobočka Městské knihovny Kaplice byla slavnostně otevřena v úterý 22. června. A jak se přítomní lidé shodli, proměna je to úžasná.

Otevřeno! Spolky v Kaplici získaly od města důstojné prostory pro svou činnost

22. červen 2021  |   Libor Lukš

Radost zavládla mezi členy kaplického spolku Hyalit, jehož hlavním tématem je vzdělávání seniorů. Dočkali se nového zázemí, kde mohou vykonávat svou činnost, scházet se a trávit společný čas. Ve čtvrtek 17. června totiž město oficiálně otevřelo prostory, které mají sloužit místním spolkům. Nachází se v objektu v areálu střední školy v ulici Linecká.

17. květen 2021  |   Ivana Chromá

Projekt Lidl Kaplice

26. duben 2021  |   Ivana Chromá

Velmi aktuálním tématem je v našem městě odpověď na otázku “Kdy se začne stavět Lidl v Kaplici?“

Malou nápovědou může být vyjádření samotných představitelů tohoto obchodního řetězce v podobě informativního dopisu s přiloženou vizualizací, jak by měly prodejna a její okolí v budoucnosti vypadat.